Outfity

MOOD INDIGO

4.3.2016

 

Nedávno jsem se dozvěděla, že overaly můžou nosit jen lidi s perfektní postavou. Bohužel tomuto pojmu jsem nikdy nebyla schopná asi správně porozumět, nebo lépe řečeno jsem s ním nesouhlasila. Podle mě má každý, kdo má tělo, perfektní postavu. Takže když jsem objevila v Marks&Spencer tenhle indigově modrý, hebký kousek, bez váhání byl můj.

Váhat jsem ovšem začala při jeho kombinování. Tak moc se mi líbí, že bych ho nosila samotný, i bez bot, pokud by to šlo, ale nejsem zvyklá na tak velký výstřih, takže vínové, žebrované triko až ke krku s dlouhým rukávem se stalo novým kámošem overalu. Myslím, že ho mám ze sekáče. K němu pak už byla jasná volba rtěnky – o té se můžete dozvědět víc v článku Aliexpres.

Šála je poměrně nová, ale nedokážu si vzpomenout, odkud že ji to mám, ale ke všemu hezky zapadá. Na tuhle kombinaci oblečení jsem měla několik různorodých reakcí. Někdo řekl, že vypadám jako „lepší údržbář“, někdo mě naopak pochválil. Já jsem s ním velmi spokojená. A taky bych řekla, že to co kdo „může a nemůže“ nosit se trochu přeceňuje. Když se vám oblečení líbí a cítíte se v něm dobře, není důvod se řídit podivně nastavenými pravidly.

Za fotky děkuji Sonie.

Přeji krásný čtvrtek
A spoustu věcí, co vám sluší
LenkaLenka overal 1 Lenka overal 3 Lenka overal 5

Mohlo by se vám líbit

Komentáře

Napsat komentář