Outfity

Hlavně pohodlně

29.6.2016

Dahlia se vrátila z Libanonu, tak jsme po delší době opět vyrazily fotit něco „hezčího“, jak tomu pracovně říkám. Řekla bych, že už jsme pěkně sehraný. Já  umím skoro profesionálně pózovat a tvářit se :-), ona perfektně vybere vhodné  místo a  do toho nám dělá společnost Frankie…někdy na tajňačku, protože například do Královského letohrádku, kde jsme byly tentokrát ,mají pejsci zakázaný vstup. Na jedné z fotek můžete zahlédnout odcházejícího vojáčka, který byl moc hodný a po krátkém přemlouvání nám dovolil 15minut…

 

Největší vliv na to, jak fotky dopadnou má to, co mám právě na sobě. Některé outfity mi až tolik nesednou a na fotkách je to vidět. Tentokrát to ale myslím dopadlo celkem obstojně, protože se v těchto šatech cítím výborně. Když nosím něco, v čem se cítím skvěle, na fotkách vypadám uvolněnější a snad i hezčí. A asi samozřejmě nejde jen o pocit a výraz na fotografiích, ale je to tak i v civilu. Každá z nás to zná. Co máme na sobě ovlivní náladu na celý den.

Také někdy vidíte v obchodě něco, bez čeho prostě nemůžete odejít? Tak to je zrovna příklad těchto pruhovaných šatů a bílé košile. Prostě láska na první pohled. V létě bych mohla nosit šaty jenom tohohle střihu. Co si budeme nalhávat, dost toho schovají, nikde nic neškrtí a tyhle konkrétní mají i nádherné pastelové barvy. Koupila jsem je v COSU, kde mají opravdu široký výběr takových nadčasových a kvalitních kousků. Pravda je, že jen tyhle jediný mi byly. Jak jsem už psala, šijí jen do velikosti L, ale většina oblečení je oversize, takže se do toho nějak vecpu. A taky mají perfektní kabinky. Prostorný a se skvělým světlem, kdy při pohledu do zrcadla nedostanete infarkt a můžete se sama sobě podívat zpříma do očí :-). Při odchodu z obchodu s šatičkami v tašce jsem byla zmagnetizovaná pohledem na bílou košily, jednoduchou, se zajímavě řešenými rukávy. To je kousek, který vím, že budu nosit do roztrhání. Je lehounká, budu nosit jak zapnutou, tak jen jako přehoz přes šaty bez rukávů. Dohromady naprosto super kombinace. Tahle vychytaná sranda mě přišla cca na 4 tácy. Šaty 2500,-, košile 1 650,-.Na druhou stranu v porovnání s ostatními řetězci to zas není taková hrůza.

 

Mějte se krásně

Katka_MG_8990 _MG_8981 _MG_9026 _MG_9007 _MG_9090 _MG_9076 _MG_9119

Mohlo by se vám líbit

2 komentáře

  • Reply Anežka 2.8.2016 at 15:51

    Hrozně se mi líbí ta bílá košile!

    • Reply Grapeapplepear 2.8.2016 at 19:23

      Děkuju Anežko! Je skvělá, ale samozřejmě jsem si jí už počmárala tužkou..klasika, u věci za 20,- se mi to nikdy nestane :-).

    Napsat komentář