Outfity

Albertov

25.2.2016

O víkendu jsem se s kamarádkou vydala fotit. Byla jsem dost nerozhodná co se týče oblečení, které si na to zvolím. Nakonec jsem vybrala jednu z nejpohodlnějších a nejjednodušších kombinací.

Bílá obvykle není součástí ničeho co si obléknu. Tyhle košilové šaty jsou ale SVĚTLOU výjmkou. Hlavně asi protože jsem si přála něco podobného a pak na ně v F&F konečně narazila. Dají se uvázat v pase, ale já je častěji mám rozepnuté, cítím se pak uvolněnější.
Taky teď raději nosím kalhoty než silonky.

Jako třeba tyto. Jsou černé, úzké a mají vysoký pas. To z nich dělá nekonečně kombinovatelný kousek. A musím říct, že je nosím opravdu často (a dost se ze sebe raduju, protože mě čím dál víc baví *Slow fashion ). Šila jsem je sama, zabere to totiž někdy méně času, než shánět kalhoty, co se mi líbi a sedí zároveň.
Mým oblíbeným kouskem pro letošní zimu se stal rozhodně tento kabát. Ze všech mých zimních svršků se jeví jako nejpraktičtější a nejteplejší. Baví mě, že je střižený podobně jako župan. Pochází z kolekce H&M conscious.

Když se zaměřím na doplňky, jediný šperk je přívěšek na krku z Lindexu. Není příliš výrazný, ale to mu podle mého neubírá nic na kráse. Naopak si myslím, že pozornost můžou upoutat hodniky Cluse. Velmi jemné a elegantní, minimalistické. Naučila jsem se díky nim hodinky nosit pravidelně. Jejich barevná kombinace se podle mě hodí téměř ke všemu.

Vinylová taška z Urbanluxu je vyrobená z veganské kůže. Musím říct, že kdybych to nevěděla, nepoznám to. Mám ji něco přes rok a moc se na ní neprojevilo používání. Původně je to „přebalovací taška“, což nakonec asi znamená, že oplývá různými přihrádkami a kapsami :)
No, a ty boty? Moc ráda nosím**slip-ony  a tuhle šíleně špičatou variantu jsem si zamilovala. Připadám si v nich trochu jako komiksová postavička, jsou lehce karikaturní. Jsem milovnice divných bot, takže jsem pro ně ráda uvolnila místo v botníku. A jen tak mimochodem, jsou z RESERVED za 270 korun….Lenka Albertov 1 Lenka Albertov 3 Lenka Albertov 4

 

*Slow fashion (pomalá móda) je koncept, který upřednostňuje kvalitu před kvantitou. V praxi to znamená, že místo častého nakupovaní levných věcí, které se brzy rozpadnou, si koupíte pár kvalitních kousků, třeba z lokální produkce. Ty jsou pochopitelně dražší, ale to vás může přimět k lepší péči o ně a déle vám vydrží. Je to jak ekologické, tak etické.

**Slip-on jsou jakékoliv nazouvací boty bez tkaniček, nejčastěji se tento výraz ale používá u bot podobným těm, co mám na fotkách.

Za fotky děkuji Sonie.

Mějte samy sebe rády,
Zdraví

Lenka

Mohlo by se vám líbit

Komentáře

Napsat komentář