Outfity

Babí léto

17.11.2015

Podzimní model, nádherná kombinace barev. Květovaný top Jean Paul Gaultier.

A máme tu podzim, zatím je opravdu příjemné babí léto s příjemným svěžím vánkem, ještě stále sluníčkem a voňavým listím všemožných barev a odstínů všude kolem nás. No a já díky této příjemné atmosféře měla chuť na ryze podzimní lehký model, který by podtrhl tuto náladu.

Zvolila jsem květovaný top Jean Paul Gaultier s nádhernou kombinací barev akorát vyjadřujících podzim, právě díky té barevnosti je lehce kombinovatelný, navíc je lehoučký a jemňoučký z elastické látky, díky níž je veeeelmi pružný. Když top sundám, tak se smrskne do asi 5 cm, původně si ho koupila moje maminka, která váží 50 kg a měří 163 cm, takže jak vidíte je opravdu pro každého J

Kolová sukně Marks&Spencer je také vychytaná za babku za 299,- přitom původně stála 1 800,- je z příjemného pevného materiálu, takže krásně drží tvar.

Hnědé kožené boty jsou už stoleté a ani nevím odkud.

Brýle Prada mnou zbožňované jsem koupila asi před 3 lety, jejich barva je tak univerzální, že se hodí skoro ke všemu, takže se s nimi pyšním velmi často :-)

Sako je zase za pakatel ze sekáče a gobelínová kabelka také, je ale krásně zachovalá a stylově je jak po babičce, ona totiž po nějaké babičce určitě bude :-)

Za fotografie děkuji www.barushmaush.com

 


IMG_5636IMG_5789IMG_5841IMG_5628IMG_5802

Mohlo by se vám líbit

Komentáře

Napsat komentář