Lifestyle

Bonbónový test

31.1.2017

Mám ráda sladkosti. Všechny, ale zejména kyselé zelené bonbóny. Vždy si je pečlivě ze sáčku vybírám jako první, zbydou mi jen červený, oranžový a ostatní barvy, které mi až tak nejedou (samozřejmě je potom také „zpracuji“). Rozčiluju se, že výrobci musí být úplně blbí, když vědí, že všem přece nejvíc chutnají zelený a přitom je jich tam očividně nejmíň. Co je to za reklamní trik? Jakože si koupíte víc sáčků, abyste mohli vyžrat jen zelený a zbytek nabídnout kolegům (jak to dělám já)?Ale abych byla spravedlivá, provedla jsem bonbónovy test. Koupila jsem Haribo medvídky a Bonpari a jak myslíte, že dopadly :-)?

Na celé čáře vyhráli méďáci , zelených bylo nejvíc ze všech barev. Bonpari? Ubohá jedna zelená chudinka v celém balení. Tak až budete někde někdy odpovídat na kvízovou otázku ze milion, kolik je zelených medvídků v jednom sáčku, tak je jich prosím 24 :-).

(Krásná čelenka je z HM)

Krásné úterý

KatkaBonbony 5 Bonbony 4 Bonbony 3 bonbony 2 Bonbony 6

Mohlo by se vám líbit

3 komentáře

 • Reply Renata 31.1.2017 at 16:01

  Káťo,
  tak už jsem zase tady,frčela jsem hned napsat dokud je čas,už jsem nějaká hlava děravá a často si na něco vzpomenu večer,když už se pěkně zahraboším na spaní :))A to se mi pak sakra nechce vstávat.
  Dneska mě to potěšilo,víš,že jsem si toho už kdysi taky všimla,že zelený bonboby tam nejsou skoro vůbec ? Už alespoň vím,čím Tě někdy potěším.Ale jak jsem psala na Facebooku já zase vyžírám ty červené a kdybych je aspoň uměla cucat,rozkřoupnu ho po pár chvilkách :))No jo už to se mnou lepší nebude.
  Chci Timoc pochválit fotky,líbí se mi jak jsoutakové tmavé i na tmavém pozadí a Tobě to moc sluší,zase hezký makeup,musím se kurňa zlepšit :)A čelenka taky skvělá.Tak aby byla nálada co nejlepší,kdyby bombosy nepomáhaly tak si dej kousek čokolády a snad bude dobře.
  Měj se strašně moc hezky.
  Renata

  • Reply Grapeapplepear 31.1.2017 at 21:09

   Milá Renčo,

   opět moc děkuji za komentář.Já je taky nikdy nedocucám, rozkoušu je skoro hned.Co se týká fotek, tak pochvalu si zaslouží Jitka, jak jsem již psala, 15tá slečna.Je moc šikovná, jsme vždycky hotový za 15minut :-).Já osobně fotím příšerně, bez hlav a nohou.
   Přeju ti moc krásný večer, já jdu hrát slovní fotbal.
   P.S.Chyby vůbec, ale vůbec nevaděj.
   Katka

 • Reply Renata 31.1.2017 at 16:03

  P.S. : dívám se po sobě na ty spojený slova u konce komentáře,teda… jsem si to nezkontrolovala a jsem za blbce co neumí psát.Tak se omlouvám.

 • Napsat komentář