Outfity

Černá klasika

15.3.2016

Po mnoha barevných variacích dnes  černá od hlavy až k patě.

Když zrovna nehýřím ranní kreativitou, je to ta nejjednodušší varianta. A vlastně i ta nejelegantnější.Tento konkrétní outfit tvoří dlouhá plisovaná sukně z Textilhousu a mikina z Cosu. Když se otvíral asi před měsícem Cos v Praze, ze všech stran a médií jsme byli touto informací doslova bombardováni.Tak mi to nedalo , také jsem se vypravila a ulovila tento kousek. Já bych ji nazvala skoro jarní „budničkou“, protože je ze silnějšího materiálu, krásně drží tvar ,„nepřicucává“ se k tělu, tudíž schová případné nedokonalosti.Trošičku zklamání bylo, že největší velikost, kterou dělají je L. Ale skoro všechny modely jsou tzv.oversize (nadměrnější) a vešla jsem se dokonce i do některých šatů. Samozřejmě to vypadá trochu jinak, než bylo návrhářovým záměrem, ale toho snad na ulici nepotkám, takže je to ve finále jedno.

Kabát  má zajímavě vsazené rukávy, vypadají trochu nabraně a dělá to hezkou siluetu.Také sametový límec a knoflíky mu dodávají na originalitě (pořízen v Textilhousu, cca 200,-).

Na hlavě mám klobouček (fascinátor) za 60,- z Nanu Nana . Mají různé barevné varianty, jako růžový, modrý, dokonce i větší verzce. Nejsem taková odvaha, abych ho nosila běžně během dne, ale večer nebo na focení, proč ne.

Šperk ve tvaru klíčku je z obchodu SIX SIX (28.října, Praha) za 220,-. Jak jste si všimli, mám ráda nápadné šperky.Buď je nosím jako solitéry nebo si jich na sebe pověsím co nejvíc :-).

Hezký den, Katka♥

Foceno v Grébovce šikovnou slečnou Sonya Dagata (nerada skloňuji jména kamarádek cizinek :-))

KATKAA Katka černá Grébovka Kat44 KAT55 KT1

Mohlo by se vám líbit

1 Komentář

  • Reply Hanka 4.5.2017 at 17:49

    čiernu mám rada, dá sa kombinovať, farebne oživiť, čierne šaty mám i ja, premýšľam, že si na ne vyšijem nejaké kvetiny

  • Napsat komentář