Outfity

Exotická dovolená

19.2.2017

Byla jsem na exotické dovolené. Za cestu jsem utratila 24,-Kc , protože jsem do hotelu dojela autobusem MHD přímo od baráku. Ano, vyjela jsem si odpočívat asi 10 minut od domova, do Art Deco Imperiálu na Poříčí. Důvod, proč jsme vybrali tuto destinaci je vcelku úsměvný. Můj kluk může v rámci pracovních bonusů strávit víkend v pětihvězdičkovém hotelu po celé Evropě, a protože na to zapomněl (nevěděla jsem to, jinak bych si samozřejmě ohlídala :-)), „zbyl“ na něj už jen Imperial. Hotel, který se může pochlubit dlouhou tradicí a historií a mezi jehož  slavné hosty patřili například Tomáš Garrique Masaryk, spisovatel Franz Kafka nebo skladatel Leoš Janáček.

 

Zprvu jsem se tomu smála, říkala jsem si, co tam jako budu dělat, bože, radši bych se koukala na telku doma, blízko ledničky a užívala si svoje pohodlíčko. Ale všichni mi říkali, to je super, skvělý nápad, to si užijete. Pojala jsem to tedy jako opravdovou dovolenou se vším všudy. V sobotu jsem šla na masáž do Axy (je tam skvělá fortelní paní masérka, 440/hodina, kontakt na stránkách), potom návštěva galerie a večeře.. Původní plán bylo jít na večeři přímo do Café Imperial (která patří Z. Pohlreichovi), ale měli jsme v té samé restauraci snídani, tak jsem se již dostatečné nabažila krásným interiérem , který je známý zejména unikátními keramickými obklady a skončili jsme v Palladiu v KFC jako zhýčkaní milionáři, kteří roupama nevědí, co dělat.

 

No a v neděli přišla fotografka Jitka, protože nevyužít takový krásný prostor by byl hřích. Na dovču jsem si vzala několik outfitů, ale tento mi obdivovala i paní recepční. Po delší době jsem zvolila světlejší tóny, dominantou je pudrově růžová skládaná sukně, kterou můžete najít v jarní kolekci Marks&Spencer, stojí 1000Kč, top taktéž z M&S,je hedvábný a byl zlevněný na 250Kč. Kardigan za 70,-Kč je ze sekáče. Ze sukně jsem opravdu nadšená, protože k její krásné barvě se mi hodí hodně kousků ze skříně. Můžu kombinovat s šedým trikem, tmavě modrým svetrem, elegantní blůzou. Je to prostě takové jarní „must have“, které vám nesmí chybět v šatníku.

 

Dovolená utekla jako voda a již z pohodlí domova vás zdravím

KatkaImperial 5 Imperial 4 Imperial 6 Imperial 8 Imperial 3 Imperial 9Imperial 7

Mohlo by se vám líbit

5 komentářů

 • Reply Renata 2.3.2017 at 8:34

  Milá Káťo,
  opožděně ale přece :) já už jsem to měla tady rozepsané hned jak jsi to vložila,pak mě doma zavolali a už se mi to prostě z hlavy vykouřilo :) asi stárnu nebo co.
  Musím říct,že Tvůj kluk má prima bonusy,to teda potichoučku závidím,vůbec bych se nezlobila :))
  Užít si občas i takového luxusu přímo ve svém městě musí byt skvělé a ta masááááž,můj sen.
  Fotky jsou moc pěkné,fakt se mi líbí a tahle skládaná sukně je úžasná,jak já sukně nenosím tak ta by se mi děsně líbila.Zase jsi to moc hezky nakombinovala,vždycky se tady kochám Tvýma nápadama,které já fakt na oblečení nemám.Měj se moc hezky a těším se už zase na novou várku fotek,protože sem chodím s radostí.
  Renata

  • Reply Grapeapplepear 2.3.2017 at 9:05

   Milá Renčo,

   opět jsi mi udělala velkou radost komentářem. Je to zajímavý, jak každý nosí rád něco jiného, já si zase nedovedu představit, že bych si vzala na sebe kalhoty :-).Měj se moc hezky, Katka

 • Reply Hanka 4.5.2017 at 19:53

  veľmi pekné fotky, pristane Ti to, vieš dobre skombinovať oblečenie, vidno, že Ťa to stále baví, mala by som už aj ja niečo so sebou urobiť, spohodlnela som, oblečenie, topánky nosím také, aby ma netlačili, aby som sa cítila voľne, šminky mi zapadli prachom, väčšinu roka sa mi nechce použiť krycie a skrášľovacie výdobytky…musím sa nad sebou fakt zamyslieť:)

  • Reply Grapeapplepear 5.5.2017 at 10:58

   Ano, někdy je období, kdy nás nebaví se o sebe starat a co si budeme povídat, když zase přibyde nějaký to kilo , tak to člověka tak otráví, že patlat make up na dvě brady je spíš otrava. Když se pak člověk ale opět dostane do mentální formy a obleče si něco pěknýho, namaluje se a slyší pochvalný komentáře, tak ho trochu motivuje…Takže, vytáhnout řasenku a rtěnku a ať všichni omdlej :-).
   Moc tě zdravím, Katka

 • Reply Hanka 5.5.2017 at 19:39

  Kati,
  večer si hovorím – ráno vytiahnem šminky a do ulíc vyrazím tip top upravená, no potom príde ráno a moje odhodlanie zmizne so zvukom budíka, no sľubujem, že to zmením:)
  H.

 • Napsat komentář