Outfity

Glamour

30.11.2015

Tento model u mě vyhrává, stal se mým favoritem a je to na mně zřejmé i z těchto fotografií na první pohled, že jsem se cítila opravdu příjemně a svá.

IMG_6589IMG_6605

Černé M&S šaty panenkovského typu se síťovou aplikací v horním dílu padnou, jak ulité, opravdu skvěle sedí a jsou strašně pohodlné. Škoda jen, aby to nebylo přeci jenom tak perfektní, že nejsou alespoň o kousek delší, to bych byla spokojená maximálně, ale když si vezmu podpatky, tak mi to ani nepřijde a ten nepatrný kousek se ztratí. Krajkové bolerko, jak jinak než ze sekáče, jsem použila spíše jako můj „maskovák“, ale na běžné nošení např. do práce si k šatům obléknu klidně i nějaký ten svetr. Kabát, ten vnímám jako opravdový model sám o sobě, na ten jsem opět narazila v sekáči a samotnou by mě zajímal jeho příběh, je strašně nevšední, zajímavý a zvláštní jakoby z divadelního fundusu. Samet, z kterého je ušitý tomu dává honosný nádech, posouvá ho někam výš a k tomu ještě ta bordó barva, která se tak hodí do podzimního období. Abych vše co jsem popsala, ještě umocnila, doplnila jsem kabát o nádhernou brož z The Item (Žatecká 8) ve tvaru páva. Boty jsou značky Moschino a koupila jsem je už před 8 lety v jednom outletu, který bohužel nějakou dobu neexistuje. Šperky, tedy pro upřesnění bižuterie, jsou koupené v jednom nedávno objeveném obchodě Nautilus, v ulici Vodičkova 41, pasáž Světozor (již jsem se zmiňovala v předchozím příspěvku Oboustranný prsten). Mají tam neuvěřitelně širokou škálu tvarů, barevných kombinací a trvalo mi opravdu dlouho, než jsem si dokázala konečně vybrat, ale nakonec jsem vzala kousky, které krásně ladí s outfitem a ještě ho podtrhly. Těm, co mají slabost pro šperky tohoto druhu, doporučuji obchod navštívit a pořídit si krásu jak z pohádek tisíce a jedné noci za přijatelnou cenu.

Foceno na Nákladovém nádraží Žižkov a ve Střešovičkách.

Za fotografie děkuji www.dahliaayoub.com

IMG_6568 IMG_6520 IMG_6513 IMG_6376 XX

Mohlo by se vám líbit

1 Komentář

  • Reply Hanka 4.5.2017 at 12:09

    ano, toto je skvelá kombinácia, i keď mám radšej dlhšie sukne a nízke podpätky, sú oveľa pohodlnejšie, i keď uznávam, že na podpätkoch je žena viac sexi:)

  • Napsat komentář