Modelky

History made!

19.9.2017

Klasika. Odkládáte nějakou věc tak dlouho, až vlastně nenápadně vyšumí do ztracena. Takhle pořád odsouvám „psaní“ příspěvků , a protože se trochu bojím, že se svojí povahou se na to úplně vykašlu , tak se musím něčím nastartovat.

A do noty mi nahrává právě skončený Fashion week v New Yorku, kde byl letos k zhlédnutí rekordní počet plus size modelek, které ovládly přehlídková mola. Ano, asi tušíme, že se jedná o přelétavý modní trend, tak toho ale musíme využít , když jsme teď v kurzu!  Vybrala jsem tedy pár modelů pro inspiraci, které se mi osobně moc líbí a můžete se na ně podívat níže. Taky jsem zvědavá, kdy na to, že to holkám  sluší přijdou konečně i návrháři v ČR a jedinou představitelkou „boubelek“ (neznám snad horší slovo) nezůstane Eva Farná s písničkou pro děti „Mám boky jako skříň“ a jedna moderátorka z rádia, která radí ženám dokonce na youtube , ale někdo s osobitým vkusem, šarmem a nonšalancí.

 

Mějte se moc hezky,

Katka

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

3 komentáře

 • Reply Renata 19.9.2017 at 15:25

  Káťo,
  konečněěě :) už jsem se těšila tak je dobře,že jsi nastartovala :) Já to mám podobně,někdy mě to přejde na fakt dlouhou dobu a po čase mi to přijde líto,že tam zase na blog něco šoupnu.Já to mám jako nějaký životní útlumy nebo co :) Někdy mám do toho takovou chuť a pak zase měsíce ani nápad.Ty bílé šatky se zelenou bundičkou,jůůůů líbily by se mi :)Poradíš mi nějaký dobrý skáč kde mají větší věci ?Jen jestli Tě něco napadne.Měj se moc hezky.
  Renča

  • Reply Grapeapplepear 19.9.2017 at 17:55

   Renčo,

   ty nezklameš, moc Ti děkuju! Dofám, že mi to nadšení chvíly vydrží.
   Co se týká těch sekáčů, tak větší velikosti má Textilhouse, ale nechoď na Národní, tam mají dost přebráno.
   Nejlíp ulovím ve Vršovicích v Textilhousu u Koh-I-Nooru. A potom samozřejmě Malý Černý na Letný, tam když se zeptát majitelky na větší velikosti, ze skladu ti toho nanosí spousty :-). Přeji Ti úspěšný lov a hezký večer.
   Katka

 • Reply Renata 21.9.2017 at 16:03

  Děkuju Ti,
  určitě se tam mrknu a těším se , že konečně taky ulovím i nějaký šaty nebo sukni,
  už mě ty kalhoty začínají štvát a Ty vypadáš pořád tak hezky a elegantně.
  Měj se zatím moc hezky.

 • Napsat komentář