Outfity

Hradní

22.12.2015

Jak jste asi již zaznamenali, nejoblíbenější součástí mého šatníku jsou šaty. Jsou velice praktické, ráno nemusíte šílet a přemýšlet, jakou kombinaci zvolíte. Hodíte na sebe šaty a je to. Tyto květinové šaty mají krásnou zelenou barvu a ta je jedna z mých nejoblíbenějších. Také střih je pro moji postavu asi nejlichotivější, protože toho dost schová. Miluji kombinaci zelené a modré, i když moje babička vždy říkala zelená-bílá-modrá – pro blázna dobrá. Sama byla elegantní dámou a jedny modro-zelené šaty si u ní také pamatuji, takže pravda to tak úplně nebude.
Šaty jsem doplnila tmavě modrou koženkovou (ale vypadá jako kožená :-)) bundou, která je úžasná, protože má po stranách pružné látkové lampasy, takže vám pořád bude sedět a vánoční cukroví můžete mlsat bez výčitek. Zajímavý detail je i prošívání v horní části. Je to taková variace módního křiváku. Osobně moc ráda nemám černé kožené bundy, takže jsem samozřejmě sáhla po modré.
Šaty jsou pořízeny z aktuální kolekce Marks&Spencer Indigo a stojí okolo 1 800 Kč. Bunda z původních 2 500 za 1 200 Kč, také Marks&Spencer.
Na některých fotografiích jsou zachyceny i rukavice v barvě hořčice (též M&S). Tuto barvu považuji za velice zajímavou, ráda ji kombinuji právě se zmíněnou tmavě modrou, fialovou, či zelenou. V nabídce mají také mnoho jiných barevných variací, jako malinovou, žlutou, fialovou a samozřejmě černou.

Na jednom (mém nejoblíbenějším) snímku mám na sobě  sametový vínový kabát, který jste již měli možnost vidět v příspěvku Glamour. K těmto šatům se barevně krásně hodí, proto jsem ho znovu oblékla.
Turban zakoupený v Tigers za 90 Kč :-),  mají ještě černý.
Doufám, že jste také postřehli, že jsem trošičku změnila barvu vlasů, a protože nejsem velký vlasový experimentátor, tak pro mě to je vlastně změna velká.

Fotografie byly pořízený na Pražském hradě,  kde moje milá fotografka www.dahliaayoub.com vybrala  tato krásná zákoutí.

Dobrou chuť

Katka♥

 

IMG_8341IMG_8391 IMG_8477 IMG_8577 IMG_8364

Mohlo by se vám líbit

Komentáře

Napsat komentář