Outfity

Kalhotový coming out

25.4.2016

Tento příspěvek měl být o kavárnách , kam chodím ráno cestou do práce. Nic duchaplného, ale mám ta místa ráda a jsou hezká. Nějak se to ale zvrtlo, zakecaly jsme se s fotografkou v té první a tam také zůstaly a nafotily tento outfit. Je to také takový můj coming out , co se týká nošení kalhot. Opravdu mám jen tyto jedny, ale stejně vlastně vypadají jako sukně, takže nevím, jestli se to vůbec dá počítat.

Tyto konkrétní jsou z Textilhousu , jsou v pase na gumu a pořídila jsem si je právě pro jejich neobvyklý střih. Vzala jsem si k nim podpatky, abych si trochu prodloužila nohy, když nejsem zvyklá. Jsou ale super variabilní, plánuji k nim nosit i tenisky a mikinu, abych také někdy byla za sportovní holku :-).

Také pruhované hnědo-černé triko je z textilhousu a jak opět vidíte, vodorovných pruhů se bát nemusíte, nepřijde mi, že by nějak rozšiřovaly.

Dalším skvělým tipem jsou „africké“ náramky, každý za 20,-. Pořízeno v Bílé Labuti úplně nahoře v posledním patře, kde se nachází obchod s levným zbožím a najdete tam občas opravdu poklady. Kdo má rád retro , tak si určitě přijde na své, protože tam mají opravdu originální věci z 80tých let :-).

Fotily jsme před kavárnou Espresso Pštrossova, což je útulná pidi kavárnička v ulici Pštrossova 27, kousek za Národním divadlem, kde se skoro každé ráno zastavím pro svůj příděl kávy.

Hezký týden

Katka

IMG_4058 IMG_3860 Náramky Pštrossova IMG_3901 IMG_3958 IMG_3963Fotografie opět  krásně nafotila Dahlia :www.dahliaayoub.com

Mohlo by se vám líbit

Komentáře

Napsat komentář