Nezařazené

Kníračka

23.6.2017

Sedíme s mým klukem v nobl kavárně , zrovna ho vůbec nevnímám, protože mi přinesli karamelový cheescake, když mi potichu zašeptá..“To je chlap“..vůbec nechápu koho tím myslí a tak se ho tázavou grimasou snažím zeptat. No ta servírka přece. Si si nevšimla, že má kníra? A blbě oholenýho a proč proboha používá žiletky? Chudák, kdyby tak tušil..kolik času ráno trávím vytrháváním chloupků  a ano, asi už to jsou nejsou chloupky, ale vousy.. Sprdla jsem ho pohledem a s hrůzou jsem si vzpomněla na historku, kterou mi vyprávěla babička a která je mojí noční můrou. Že jsme měli v rodině tetu, která taky asi měla nějaké ty chloupky a onemocněla a nebyla schopná se tedy upravovat a v nemocnici celá zarostla a měla prý skoro plnovous.

 

P.S. Ten apartní knír vytvořila Lenka ze svých pěstěných vlasů. Doufám, že to bude aspoň viral, když se takhle ochotně obětovala :-).

Katka

Mohlo by se vám líbit

1 Komentář

  • Reply Renata 9.7.2017 at 15:39

    Káťo,hezká kníračka !
    trochu mě to rozesmálo,ale mám to teda taky,už před 40 to tak nějak raší víc potvory :)
    Ale čeho si ty mužský fakt nevšimnou :) Kdysi jsem jednu ženu v Pardubicích potkávala a ta teda taky měla fakt knír a byla i celkem mladá,no holt ji to asi bylo jedno a nechtěla se s tím piplat .Měj se zatím moc hezky.
    Renča

  • Napsat komentář