Outfity

Květiny kam se podíváš

22.11.2016

Pokaždé, když se chci trochu schovat a mít klid, mám pár míst v Praze, kde je téměř jisté, že se mi to podaří. Olšany jsou sice jistota, ale ráda zajdu i do starý Botanický na Albertov..naštěstí žádný závážný důvod jsem předminulou neděli neměla, vlastně jen nafotit šaty , které jsem si přivezla z Portugalska, popřípadě se podívat na výstavu orchideí, která zde právě probíhala.

Ale vlastně pár důvodů ke špatně náladě se vždycky najde :-). Třeba, že si každný den ráno musím nechat ujet nejméně jednu tramvaj, protože se do ní při nejlepší vůli prostě nevejdu, že nemám vůli ze žeresa, že se mi rozbije drahý parfém v tašce, který si šetřím. A nejenom že se rozbije  na kusy, pořežu se střepama , ještě samozřejmě zůstane velký flek na tašce. Uznávám ale, že jsou to banality, na které jsem si už tak nějak zvykla. ..

Ale zpět ke květinovým šatům..Je to vlastně delší tunika, vpředu kratší, což normálně nesnáším, ale u těchto není ten přechod z minišatů do dlouhé vlečky tak dramatický, takže mi to až tolik nevadí. Bohužel jsme ten den fotily 2 ouftity, takže jsem si nepřevlékla punčocháče, normálně k nim nosím světlé, abych pocit éteričnosti ještě umocnila :-). Myslím, že kdyby se doplnily o nějaké ty květiny ve vlasech a elegantní lodičky, jsou vhodné i pro nevěsty. Stály 39Euro.

Vím, že byste asi uvítaly, kdybych uváděla konkrétní linky, kde věci koupit, ale nejsem „klasická bloggerka“, modely  fotím hlavně pro inspiraci, někdy také hodně dlouho potom, co jsem je pořídila, takže by to postrádalo smysl…Ale samozřejmě, když to jen trochu jde, ráda to sem šoupnu :-).

Hezké úterý

Katka

Za fotky moc děkuji opět Jitce!

botanicka-saty-2 botanicka-saty-4 botanicka-saty-5 botanicka-saty-3

Mohlo by se vám líbit

3 komentáře

 • Reply Renata 22.11.2016 at 17:07

  Káťo moje milá,
  těšila jsem se na další příspěveček a nové fotky.Musím říct,že šaty vypadají hezky a jemňounce,
  ty barvy i materiál.Určitě by neuškodila nějaké květinová čelenka,ale zase střídmost je taky přece hezká.
  Představuju si horší návaly v tramvaji než tady u nás v ranním autobuse a je mi špatně už dopředu,ale i tak se do té Prahy moc těším,příští rok už snad tam.A rozbít si tak parfém v kabelce to fakt naštve a né že né :)
  Ale jooo,mohly by se stát i horší věci,teď mě zrovna žádná nenapadá.Máš fajn styl a budu mít v Tobě alespoň třeba budoucí poradkyni na moje svatební oblečení.Už mám prý věk a už jsem kdysi vdaná byla tak nepřicházejí úplně typické svatební šaty v úvahu :)) nojo chlap a jeho názor.Ale jinak ho mám ráda haha.Přeju Ti krásný večer a těším se zase na další inspiraci.
  Renča

  • Reply Grapeapplepear 22.11.2016 at 23:31

   Milá Renčo,

   mě to asi nečeká, ale pro jistotu je mám ve skříni :-).Moc se těším na setkání, můžeme jít na obhlídku vhodných šatů. Děkuji ti vřele za komentář, jsem dneska opravdu unavená, tak ze sebe už nic kloudnýho k napsání nevykřešu.
   Měj se krásně
   Katka

 • Reply Renata 23.11.2016 at 14:47

  Káťo hlavně,že je pro tu jistotu máš ,dobře děláš.
  Doufám,že se máš fajn.Krásnej den.
  R.

 • Napsat komentář