Outfity

Kytičky a proužky

3.3.2016

Po menší odmlce dnes nový, skoro již jarní outfit.

Na sobě mám květované šaty z loňské kolekce Marsk&Spencer. Černo-bílo-žlutá kombinace je velice nápadná, naopak střih velmi jednoduchý. Šaty jsou na ramínka, takže přes ně vždy nosím lehký svetřík, v tomto případě z s kytičkovou aplikací na rameni, která bohužel není na fotografiích moc vidět. Šaty jsou vhodné pro ty, které „nemají pas“ , protože spojovací šev horního a dolního dílu je umístěn právě pod ním.

To, že taška mi ladí s šaty je naprosto náhoda.. chci tím říct, že kabelku mám mnohem déle než šaty, pořídila jsem ji v Parfois , ještě když tam měli zboží :-)(myslím tím zboží v ČR).Vím, že někdo namítne, že kytičky a pruhy se k sobě vůbec nehodí, ale když je vše sladěno ve stejné barevné paletě tak jak vidíte, vůbec se to neruší, vypadá to chic a elegantně.

Místo šperků jsem zvolila extravagantní manikuru .Měla jsem obavy, že to bude vypadat jak „pěst na oko“, ale naopak, celý model to pozvedlo a ozvláštnilo. Krásně upravené nehty jsou opravdu základ. Můžete mít na sobě oblečení za desetitisíce a oprýskané nehty a všechna snaha je marná.

Vintage kabát Jil Sander je  úžasný úlovek z Malých Černých . Barvou slonové kosti nemůžete nikdy nic zkazit. Tento plášť má navíc přední díl delší , než zadní a nevím proč, pro tento detail mám slabost (ovšem ne na šatech :-)).Tuším, že tento oversize kabát bude mým favoritem celé jaro.

Mějte se krásně

Katka♥

Fotili jsme v nové kavárně Super Tramp Coffee v Opatovické 18, za což moc děkujeme.

Fotografie pořídila má milá Dahlia Ayoub :www.dahliaayoub.com

 

IMG_1805 IMG_1926 IMG_2025 IMG_1991

Mohlo by se vám líbit

1 Komentář

  • Reply Hanka 4.5.2017 at 17:59

    veľmi pekná kombinácia, žiarivá, letná, kabát super

  • Napsat komentář