Beauty

Letní vůně a kyselina

18.7.2016

Určitě to znáte všechny. Veškerá možná kosmetika jako řasenka, make-up, krém i parfém dojdou najednou…k tomu se ještě někdy přidají odrosty, odlakovač a podobně nečekané a NUTNÉ výdaje. U mě to tento měsíc byla asi půlka z vyjmenovaného, ale najednou všechno koupit se mi nechce, tak pomalu, postupně pořizuju… A začala jsem vůní a hyalorunovým sérem…

Asi mě hodně lidí odsoudí, ale bohužel na přírodní kosmetiku moc nedám.

Myslím si, že od určitého věku moc nefunguje a pomůže jenom chemie nebo skalpel :-). Ale přesto jsem podlehla fenoménu kyseliny hyarolunové, též nazývané molekulou mládí a pořídila si čistě přírodní sérum české značky Nobilis, které je  vhodné pro první vrásky i zralou pleť. Má blahodárné účinky pro náročnou zralou pokožku, ale i pokožku problematickou a mastnou. Napomáhá hojení jizviček a hluboce hydratuje. Aplikuji již asi 3 týdny, zázrak se sice nestal, ale stěžovat si také nemůžu. Mám pocit, že příjemně kůži vypne, ale také trošku vysouší, takže krém je nutnost.

Jako letní vůni jsem zvolila Un Jardin Sur Le Nil (Zahrada na Nilu) od Hermés. A jak název napovídá, po nanesení se ocitnete v daleké exotice, na pobřeží Tanzanie nebo Keni nebo pod  kokosovou palmou v Egyptě ..tahle vůně je pro mě opravdu v pravém slova smyslu aromaterapií…evokuje atmosféru dovolené a odpočinku, dostanete se opravdu do jiné, lepší dimenze :-). A je to dáno hlavně jejím složením, jako je například mango, grapefruit,  lotos, či kadidlo. Je krásně svěží a až omamná. Parfémy si již hodně dávno nekupuju v kamenných obchodech, ale v on-line shopech. Rozdíl v cenách je opravdu velký. Např. V Sephoře stojí tahle vůně 2 750,- ,v Parfums.cz je za 1 500,-. Samozřejmě nejdřív si ale vůni načichám :-).

Krásné léto

Katka

Fotky jako obvykle Dahlia Ayoub 

_MG_9127 _MG_9138

Mohlo by se vám líbit

Komentáře

Napsat komentář