Outfity

Můj první blogerský dárek

12.4.2017

Poštou mi přišel první blogerský dárek. A potěšilo mě to moc. Byla jsem oslovena českou značkou BeMen s návrhem na článek a velice ráda to udělám, protože mám ráda lidi, kteří jsou kreativní, mají nápad a dokážou ho zrealizovat. A skleněný motýlek mi přijde opravdu originální. A ačkoliv jsme se nedomluvili na konkrétní barvě, naprosto se odstínem látky trefili , protože mi barevně sedne k šatům jako prdel na hrnec.

S pánskými motýlky se v poslední době roztrhl pytel, dřevěných a látkových vidím všude mraky, ale ze skla jsem viděla tento doplněk poprvé. Ten můj má krásné gravírování a je to vlastně takový elegantní šperk, který podtrhne celkem fádní šaty a posune je na modním piedestalu o stupínek výš.

Je to samozřejmě doplněk určený především pro muže, ale v dnešní emancipované době si ho občas můžeme od kluků vypůjčit :-). Pánský styl bych ale asi spíš viděla na šlang holkách, protože kdybych si třeba na sebe vzala kalhoty a sako ve stylu pánského obleku já, opravdu bych vypadala jako velkej chlap. Ale třeba taková bílá košile se sukní…

Tak třeba zrovna sháníte vhodný dárek pro manželský pár, tak jim můžete nadělit společného motýlka, o který se budou přetahovat.

Krásný den

Katka

Fotky jsou od Jitky.

Mohlo by se vám líbit

2 komentáře

 • Reply Renata 26.4.2017 at 15:08

  Káťo,
  myslím,že tenhle motýlek je rozhodně originální a pouvažuju nad koupí pro toho mojeho mužskýho,
  až se zase pohrneme do divadla nebo někam mezi lidi jednou za sto let aby měl něco fajnovýho.
  Ty šaty jsou pecka,moc Ti to sluší.
  Měj se krásně.
  Renča

  • Reply Grapeapplepear 27.4.2017 at 13:21

   Ahoj Renčo,

   moc děkuji za komentář a pochvalu..doufám, že se máš dobře.
   Krásný den
   Katka

  Napsat komentář