Modelky

Nejsme v tom samy

10.3.2016

Jak již titulek napovídá, ano, nejsme v tom samy. Větší holky se najdou i mezi známými ženami, zpěvačkami, herečkami i političkami. Nevím, jak vás, ale vždycky mě baví se na ně dívat, inspirovat se tím, co měli na sobě při slavnostních příležitostech, premiérách , či v civilním životě. Dovedu si představit tlak, pod kterým musí být, když skoro každý titulek v novinách se dotýká jejich váhy. Těžko říct, jestli jsou se sebou spokojené natolik, že váhu prostě neřeší nebo také někdy trpí tím, jak vypadají , drží diety a chtěly by být hubené.

Dnes jsem vybrala 3 představitelky..

Marry Beth Ditto je americká zpěvačka skupiny Gossip .Často sama sebe nazývá „tlustou feministickou lesbičkou z Arkansasu“.Proslula bláznivými a extravagantními modely, šokovala nahou fotkou pro Roling stone magazin a sám Jean Paul Gaultier si ji vybral jako svoji můzu.

Marry beth ditto bile saty Merr Beth Ditto -korzet

Komička Rebel Wilson. Upřímně musím říct, že jsem s ní neviděla ani jeden film, ale tím, že se všude propírá její váha , tak mě zaujala a začala jsem ji trochu sledovat .Je jí taky opravdu kousek.
Na ní je mi sympatické, že si ze sebe umí udělat legraci a svoje nedostatky ještě podtrhne ulítlími módniími kreacemi.

Rebel Wilson Elegantni Rebel Victoria Secret

No a samozřejmě Adele..ta je mediálně nejvíc známá a samozřejmě asi právem. Je nádherná , vtipná a stále mě baví. Holka se nám dala ale na hubnutí, takže asi brzo opustí řady větších holek..vypadá teď naprosto úchvatně a její styl je vypracovaný do nejmenšího detailu.

Adele stranky 2 Adele stranky Adele vogue 3

Mohlo by se vám líbit

4 komentáře

 • Reply Rozianne 10.3.2016 at 14:54

  Moc pěkný článek a pravdivý.

  • Reply Grapeapplepear 10.3.2016 at 15:58

   Děkuji a mám radost.
   Hezký den
   Katka

 • Reply Polly 18.3.2016 at 8:23

  Ktovie ako bude Adel vyzerat…radim ju do kategorie zien, ktorym vyslovene sedi postava s nejakymi tymi kilami navyse…teraz je taka idealna .uz by sa mohla zadtavit :D

  • Reply Grapeapplepear 18.3.2016 at 8:58

   Naprosto s Vámi souhlasím!
   Hezký pátek, Katka

  Napsat komentář