Modelky

Nicky Griffin

7.4.2016

Nové úžasné fotografie modelky Nicky Griffin ukazují krásu ženského těla po padesátce. Byly pořízeny pro nové číslo časopisu Slink, které oslavuje ženské tělo napříč věkovými i váhovými kategoriemi. Nicky (56) není žádným nováčkem v pózování ve spodním prádle. Vystupovala již v plavkové kampani Swimsuits for All (tu jste zde měli možnost vidět), či Sports Illustrated, kde byla dokonce nejstarší modelkou v historii vůbec.

V nové kampani pózuje na posteli v hotelovém pokoji, v podprsence přes zrcadlem a v jiných , sexy pózách, které by jste čekali spíš u reklamy na Victoria‚s Secret.

„Je dobře, že mladé dívky , které jsou velmi ovlivněny fotografiemi v módních časopisech vidí i jiné ženy různých velikostí a věkových kategorií“ říká Nicky. Také jsem byla mladá, žila pod módním diktátem a tlakem, tak jim chci ukázat, že nemá cenu se zbytečně stresovat.

Zajímalo by mě, co si myslíte o těchto odvážných fotografiích. Za sebe mohu říct, že se mi moc líbí. Možná ještě před několika lety bych se pohoršovala a tvrdila , že v určitém věku by se ženy již neměly odhalovat .Dnes to ale vidím jinak, možná je to tím, že se blížím k této věkové kategorii a rozhodně to nechci po padesátce zabalit.

Mějte se krásně

Katka♥Nicky Griffin 1 Nicky Griffin 2 Nicky griffin 3

Mohlo by se vám líbit

2 komentáře

 • Reply Rozianne 7.4.2016 at 15:54

  Moc pěkný článek.

  • Reply Grapeapplepear 7.4.2016 at 17:21

   Moc děkujeme.
   Hezký večer,
   Katka

  Napsat komentář