Outfity

Odvážnější

6.12.2015

Hlavním a bezesporu dominantním kouskem tohoto outfitu je sukně Marina Rinaldi Sport (http://cz.marinarinaldi.com/p-5104055004074-carta-black). Pravda chvíli jsem lehce váhala při její koupi, ale nakonec jsem se rozhodla, že jí beru, sice to byla trochu větší investice do šatníku, ale jsem přesvědčená, že se vyplatila. Mám doma už pár takových kvalitních základních kousků, které nosím doslova do roztrhání a zbožňuji je.

Ač je tato černá kolová sukně svým způsobem jednoduchá a někdo by mohl namítat, že až příliš obyčejná, tak ho musím rychle vyvést z omylu. Při bližším pohledu můžete vidět, že na této lehké šifonové látce jsou drobné sametové puntíčky, trochu plastické, a to je to co mě na tom strašně baví, vždy jsou důležité detaily.

Přestože celkový outfit vypadá jako večerní model, nebojím se v něm procházet během dne, v poledne a i večer. Zvolený krajkový top se vzorem pavučiny je tradičně ze second handu.

Občas mám problém popsat přesný odstín barev , nebyla jsem si jistá ani nyní u kabátu, který outfit dovršil, takže snad šmolkový nebo se také používá kobaltová modř. Tento odstín barvy je tak sytý, jedním slovem nádherný a speciálně v zimním období, v té šedi všude kolem nás, krásně rozsvítí. Kabát rozhodně není nudný a u okolí sklidil ohromné nadšení, no a odkud myslíte, že je, samozřejmě ze sekáče!

Sametová minikabelka byla příjemným dárkem.

Tento model je lehce odvážný, ale proč jednou za čas neukázat své ženské zbraně a cítit se jako famme fatal, nemyslíte?! Navíc dokud to ještě jde a můžeme si to dovolit . Ostatně, která z nás by se nechtěla cítit alespoň trochu žensky, mít vše tip-ťop, dokonalý make-up a vlasy. To jsem se možná nechala trochu unést, protože sama takto úplně „vyladěná“ jsem zhruba dvakrát do měsíce, a to většinou když pro Vás fotím příspěvky.

Takže přestávám kázat vodu a pít víno !

Foceno na Letné , mojí milovanou:www.dahliaayoub.com

IMG_8443 IMG_8390 IMG_8228 IMG_8293

Mohlo by se vám líbit

Komentáře

Napsat komentář