Outfity

Ofina

5.12.2016

Po 35letech změna. Ustřihla jsem si ofinu. I když se to může někomu zdát vlastně jako zanedbatelný detail, pro mě je to opravdu změna radikální. Vím, je to asi nuda mít celý život stejný účes, ale taková Anna Wintour taky nosí mikádo od puberty :-). Co se (mých) vlasů týče, jsem celkem konzervativní a největší odvaz pro mě byl rezavý přeliv a v prváku na střední vlasy na ramena. Na rozhodování jsem měla asi minutu, byla jsem postavena před hotovou věc a taky bylo pozdní  odpoledne , byla jsem unavená, takže jsem řekla ano, střihněte to. Nikdy bych neřekla, jak takový malý zásah do vzhledu změní celkový „look“, na fotce mě nepoznal ani vlastní táta. Ale užívám si to. Baví mě, že můžu nosit (kdybych nebyla líná) různé variace a připadám si mladší, což je hlavní :-). Vím, že hodně blogerek se věnuje recenzi kosmetiky, svěřují se a doporučují, co používají za vlasové produkty a různé vychytávky. Já se úplně stydím to tady zveřejnit, ale o vlasy se skoro nestarám, používám šampon Head &Shoulders a ke kadeřnici chodím jednou za půl roku. Jediné, co bych tak asi považovala za „zajímavé“ je to, že bych se nikdy nebarvila doma!

Na první ofinové focení jsem si vzala kabát z Lindexu, který jsem dostala jako dárek k narozeninám (samozřejmě po osobním předvýběru :-)). Boty natahovací pod kolena jsou z F&F. Pro hubeňourky asi to není nic neobvyklého, ale sehnat boty pro ženy se širším lýtkem , aby se nezařízly 5cm do masa vůbec není jednoduché. Já už si vyšší boty ani nezkouším, ale tyhle mi přišly , že by se mohly poddat a opravdu jsem je natáhla až tam, kde mají být a jsou za celkem přijatelnou cenu 920,-.Kabelku už jste viděli a šaty jsou za 180,- ze sekáče.

Krásného Mikuláše

Katka

Nafoceno  Jitkou na Vyšehradě.vysehrad-14 vysehrad-2 vysehrad-11 vysehrad-4 vysehrad-8

Mohlo by se vám líbit

5 komentářů

 • Reply Marie 5.12.2016 at 16:23

  Sluší!

  • Reply Grapeapplepear 5.12.2016 at 16:32

   Děkuji moc!
   Hezký večer,
   Katka

 • Reply Hanka 6.12.2016 at 1:24

  No teda Vlasakovic!!! Vy jste kocka x x x

  • Reply Grapeapplepear 6.12.2016 at 8:45

   Díky moc Hanko!
   Zdravím, Katka

 • Reply Renata 9.12.2016 at 13:30

  Káťo,
  tyjo dneska jdu opožděně a hurááá jsou tu komentáře,to se teda cení,protože si je Tvůj blog a hlavně Ty zasloužíš.Ale k tomu ušmiknutí,je to super!Líbí se mi to a jednu dobu jsem to tak měla a všichni říkali,že vypadám jak moje Kamča aby si nás nespletly :) No srandičky.K holiči už jsem dlouho nešla,když jsem tam byla naposledy tak jsem byla děsně naštvaná :) co mi to udělala a tak se barvím zatím doma.
  Musím Ti pochválit úžasnej kabát,je krásně vzorovej,veselej a moc Ti sluší.Jsi krásná ženská a těším se na další fotky.Přeju co nejhezčí víkend,měj se krásně !
  Renča

 • Napsat komentář