Outfity

Prázdniny musí být

28.1.2018

Jak navázat…no z pravidelných týdenních příspěvků budou pravděpodobně  asi čtvrtletní :-).  Tak nějak jsem pár posledních měsíců neměla moc chuť, motivaci, ani energii.  Přitom nic nepříjemného se neudálo, všechno tak nějak přirozeně plyne. Dokonce jsme si pořídili číču, ale tý samozřejmě budu věnovat celý příspěvek a fashion story :-). Začnu tedy zlehka, nebudu to s tempem přehánět, že..

No vlastně něco se přece jenom přihodilo. Přestala jsem se „mučit“ dietami, naslouchala svému tělu a nechala se vést přirozenými  instinkty , přesně  tak , jak to radí psychologové, když chcete natrvalo zhubnout a už si to na věky věků udržet. Překvapivě jsem přibrala jednu krásnou, nefalšovanou konfekční velikost :-).. No, radost z toho samozřejmě nemám, ale do léta to snad nějak pořeším.

Fotky jsou úplně čerstvé, focené včera, takže květované, „učitelské“  šaty s vázačkou si ještě můžete pořídit za babku ve Spenceru (499,- z původních 3 000,-). Každý sezónní výprodej si tam kupuju několikery šaty do pětistovky, protože je tam opravdu nemůžu nechat.

Bronzové botky jsou taky za půlku, z oblíbeného a již několikrát zmiňovaného obchodu Högl . Jsou dost nápadný, takže většina lidí mi nekouká do očí, ale na nožky. Někdo s nadšením pochválí, další taktně komentují: „no, jsou zajímavý“. Kdo máte daleko do popelky, tak jako já, určitě se tam jděte podívat, teď pořídíte opravdu kvalitní boty za skvělé ceny. Radši jedny höglovky, než troje boty ze Zary holky.

Fuchsiový kožíšek mám z Kolbenky (500,-), kam jsem opět začala občas  o víkendu chodit a vřele doporučuju. Nepřeberně hrabáků, kdo milujete sekáče, přijdete si rozhodně na své. Moje úlovky čítají kožené kabelky za 50,-, vintage brože do stovky a moduritové kočičky , které právě začínat sbírat :-).

Ještě bych moc ráda poděkovala coworkingovému centru Design friendly za umožnění focení a Jitce za krásné fotky.

Katka


 

Mohlo by se vám líbit

2 komentáře

 • Reply Renča 31.1.2018 at 12:47

  Milá Káťo,
  no tak jsem se dočkala,už mi to chybělo.I když jsem naskočila do pracovního tempa před třemi měsíci a nějak z něj extra nejde vyskočit a nemám čas skoro na nic,na Tvůj článek jsem se těšila.
  Musím říct,že ty šaty jsou úžasný , moc Ti seknou a pomalu začínám přemýšlet o koupi šatů i pro sebe :)
  Kočičku máš určitě u mě,jak na nějakou narazím tak jí kupuju,takže konečně snad bude i to kafe někdy až se domluvíme a kočičkama nebudu plýtvat :)Měj se zatím moc hezky .
  P.S. : botičky jsou jako z pohádky

  • Reply Grapeapplepear 16.2.2018 at 8:51

   Milá Renčo,

   omlouvám se za pozdní odpověď, ale tvůj komentář opravdu vždycky moc potěší.
   Nějaký to kafíčko někdy by bylo fajn.

   Měj se krásně,
   Katka

  Napsat komentář