Outfity

Podzimní nálezy

21.10.2016

Nevím jak vy, ale pokaždé na začátku nového ročního období zjišťuju, že nemám co na sebe. Ačkoliv jsem minulý podzim rozhodně nahá nechodila a nevyhodila jsem ani jednu věc. Ten nájezd na nové období vždycky trošku vázne, někdy se přistihnu, že mám na sobě letní šaty ještě na začátku listopadu. Ve svém šatníku mám také hodně kousků, které nazývám jaro-léto-podzim-zima. Z toho vyplývá, že je nosím pořád! Za deště, sněhu i v tropických vedrech. Jedním z takových „zázraků“ jsou i šedé šaty, které mám na sobě. Koupila jsem je v sekáči asi za 200,- a prokázaly mi parádní službu. Mají ale před sebou bohužel poslední sezonu, protože už se rozpadají.

Doplnila jsem je khaki parkou, která má krásnou barvu a mnoho vychytaných detailů, včetně kapuce v límci :-). Tuhle bundu chci dát do outletu na blogu, tak kdybyste měla některá zájem , napište. Měla jsem ji 2x na sobě, je opravdu pěkná, ale nějak mi nezapadá do šatníku…cena 580,-.

Také se můžete všimnout pár triků při focení, jak ošulit, aby vám nebyl vidět podbradek, či dva. Když se fotíte z profilu, stačí zvednout límec nebo také velmi efektní je pohled přes rameno (stojíte zády k fotografovi a otočíte se na něj). Zkuste to, budete moct konečně dát nějakou fotku na FCB :-).

A pak je tu KABELKA. Je to originál Yves Saint Laurent, jejíž cena se pohybuje okolo 40 000,-.Tak tuhle krasavici prosím našla moje maminka u popelnice v Dejvicích. Měla rozbitý zip, ten jsem nechala za 250,- opravit a mám svoji vysněnou tašku. Ještě tak najít semišový kozačky Valentino ve velikosti 42 a mám na zimu vystaráno :-).

Přeji vám také mnoho krásných podzimních nálezů

Katkakatka-passage-2-18-of-23 katka-passage-2-21-of-23katka-passage-2-6-of-23 katka-passage-2-3-of-23 katka-passage-2-12-of-23 katka-passage-2-7-of-23Za fotky děkuji a pusu posílám Dahlia Ayoub

Mohlo by se vám líbit

3 komentáře

 • Reply Renča 21.10.2016 at 13:12

  Káťo,
  zase pěkný článeček , u Tebe na blogu se vždycky usmívám,tady mi přijde že srší jen pozitivní energie a dobrá nálada.No víc takových lidí.Těším se že kdybych se přestěhovala do Prahy,že by jsi třeba neodmítla sejít se někdy někde na kafe a jen tak se prostě poznat,snad to není troufalé.
  Líbí se mi ten pléd nebo šála,vypadá romanticky,tak jemně a žensky ten je super.
  A nález kabelky musím teda pochválit,to snad ani není možný :))
  Přeji krásný víkend,užij si sluníčka !Snad tedy vydrží :)
  Renča

  • Reply Grapeapplepear 21.10.2016 at 22:00

   Milá Renčo,

   já opět děkuji za krásný komentář, opravdu mě to vždycky moc potěší! Určitě moc ráda vyrazím na kávu nebo dortík a nemusíme čekat, až se přestěhuješ do Prahy. Až budeš mít cestu, dej vědět, moc ráda tě poznám osobně.Ten pléd je za 70,- ze sekáče :-).
   Krásný víkend,
   Katka

 • Reply Renča 22.10.2016 at 6:34

  Hezké ráno,
  nedalo mi a hned jsem musela nakouknout jestli je tady pro mě nějaká odpověď.Ani nevíš jakou mám radost:) Moc děkuju a těším se až se poznáme.Jsi hrozně milá a sympatická.
  Ten pléd je teda krásnej,no já takové štěstí nemám.
  Tak hezký víken a těším se zase na článek :))
  Renča

 • Napsat komentář