Outfity

Podzimní

23.11.2015

Ano, tak už i já jsem svým způsobem zapadla k většině, k davu a letošnímu podzimnímu trendu bordó odstínů, které na nás útočí ze všech módních magazínů a všelijakých příloh čehosi.

Najednou někdo určil, že to je letošní podzimní barva, ale tato barva tu je a byla v podstatě pořád a jako módní hit vévodila už několikrát v minulosti a já tuhle barvu mám a měla vždycky ráda, takže proto jsem si pořídila právě tento svetr. Přiznám, možná dělá lehce medvědí službu, zdá se mi totiž, že trochu rozšiřuje, ale vzhledem k pořizovací ceně 70 korun není co řešit a když už nic, tak ho v sychravém počasí vezmu pod rozepnutý kabát a nechám vykukovat jeho části, alespoň tedy přiznám něco z něho.

Ke svetru jsem si oblékla plisovanou sukni v tlumené olivové barvě, opět barva akorát do tohoto období, navíc je také trendy a dá se skvěle kombinovat (opět second hand).

Outfit jsem završila pánským kabátem.

Tmavěmodro-hnědá kabelka tzv. typu speedy bag je tradičně ze sekáče spolu s kabátem a sukní.

Hnědé kožené boty už poněkolikáté Minelli (Pasáž Myslbek). Mohlo by se zdát, že jsem snad fanatická vyznavačka této značky, není tomu tak, beru to jako takový fajn standard se zajímavým provedením, takže když mají zrovna slevy, tak mě prostě dostanou.

Nesmím opomenout zdůraznit dřevěný náramek s detailem vlaštovky.

Foceno na malebném a romantickém Novém Světě v Praze
Za fotografie děkuji www.dahliaayoub.com

katka--(12-of-18)katka--(11-of-18)katka--(14-of-18)k4k3

Mohlo by se vám líbit

1 Komentář

  • Reply Hanka 4.5.2017 at 13:42

    stále si hovorím, koho mi pripomínaš a už to mám – *Kate Wnslet v jej naj časoch…výrazné krásne črty tváre, bohatá hriva, proste krásna zrelá žena, čo upúta na prvý pohľad, takejto žene pristane všetko, skláňam sa, radosť Ťa obliekať:)

  • Napsat komentář