Outfity

Předvánoční nestres

15.11.2016

Krásné úterý. Již od víkendu mám fotky, které jsem fotila s úžasně talentovanou , teprve 16letou! slečnou Jitkou. Lámala jsem si hlavu tím, co k nim „napsat“ za příspěvek a vůbec nic mě nenapadlo. Mám teď docela hodně práce a jsem stále unavená, takže po tom, co mi v zaměstnání padla, mám totální útlum , jsem schopná dojít domů, dát si nějakou prasárničku a koukat se na odlehčené ,ano, nebojím se přiznat i úplně blbé filmy.

Psát o tom, že podzim je moje nejoblíbenější roční období, že mě Vánoce totálně nestresují, protože jsem z velmi malé rodiny a již před několika lety jsme se s rodiči domluvili, že si dárky dávat nebudeme a opravdu to dodržujeme (což je naprosto skvělé a vřele to doporučuju), že na Vánoce ani nepeču, protože vždycky něco od šikovných kamarádek vyžebrám mi přišlo trošku nudné, proto se tedy zaměřím na outfit samotný.

Ve zkratce bych ho popsala asi takto : Od hlavy až ke kotníkům všechno sekáč, na nohách luxus .Vínové šaty v délce těsně pod kolena jsem doplnila zeleným páskem od županu a vzorovaným sakem ve stejném tónu (nazývám si ho pro sebe indiánským).Vyšívanou kabelku jsem „ukradla“ kamarádce v Malých Černých, měla ji schovanou pod pultem pro VIP zákaznice (což já jako kamarádka nejsem ),ale protože občas chodím vypomáhat , tak jsem ji objevila a už nepustila. Ty krásný šaty mám taky odtud (260,-), sáčko ze sekáče jiného (350,-). Nejvíc jsem ovšem nadšená z balerínek Salvatore Ferragamo. Ty jsem ukořistila na letišti, když jsem letěla na dovolenou. Jsou pohodlný jako bačkory, ta barva a ta cena..Z 9tis zlevněný na 2…ty sem tam prostě ležet nemohla nechat.. Na dovolený jsem také pořídila pár zbytečností, to ale až příště..botanicka-9 botanicka-7 botanicka-6 botanicka-5 botanicka-4 botanicka-3 botanicka-2

Mohlo by se vám líbit

3 komentáře

 • Reply Renata 15.11.2016 at 15:36

  Milá Káťo,
  konečně jsem se dostala k tomu Ti napsat.Dopoledne jsem zahlédla Tvúj post na Facebooku a už jsem se nemohla dočkat haha.Musím pochválit fotky,jsou úžasný,moc se mi líbí a Jitka je šikovná.
  Chválím Ti hrozně i tu kombinaci barev ,nebo že Tě napadne šupnout si na šaty pásek od županu.
  prostě to jsi Ty.Indiánský kabátek to by byl můj styl,je skvělej a botičky taky.Ty bych asi hýčkala a nechtěla si je moc ochodit :))Nápad s domluvou,že si nebudeme třeba s rodiči a sourozenci dávat nic k Vánocům bych uvítala,no vááážně bych si oddychla,vždyť během roku na nikoho nezapomenu a pak vymýšlet takhle na svátky komu a co..chci to taky bez stresu :)Jooo a ten styl šatů bych brala jako svatební,jen trochu víc pod moje baňatý kolena.Rýsuje se příští rok takže kdyby byly v sekáči někde šaty vhodné na svatbu , nutně je potřebujuuu :)
  Měj se Káťo moc hezky a díky moc za tu pozitivní náladu na dálku.
  Renča

  • Reply Grapeapplepear 15.11.2016 at 21:43

   Milá Renčo,

   já se zase vždycky moc těším na tvoje komentáře :-).Co se týká šatů na svatbu, jestli se nebudeš zlobit, můj šatník je ti k dispozici :-).Mám docela hodně šatů, neznám tvoji velikost, ani výšku a jak jsi psala, najela si na dietní režim, takže do příštího roku budeš asi šlank, ale jestli by se ti nějaké třeba z fotek líbily, klidně dej vědět…můžu se samozřejmě zaměřit při svým toulkách po sekáčích, ale musela bych asi znát tvoje požadavky..
   Krásný večer, měj se moc krásně
   Katka

 • Reply Renata 16.11.2016 at 7:44

  Káťo ,
  jestli budu šlank to fakt nevím,zatím to vypadá dost blbě :)Jsi hodná,že ses mi nabídla a máš milion nádherných šatů,ani nevím kam je všechny můžeš dávat :) musela bych na Tvém místě přifouknout byt .
  Představu mám asi nějaké bílé nebo tělové,klidně starodávnější,krajkové rukávy a střih co mi padne haha :)No já vím,kouzelník aby na to byl.Velikost jak čeho,vcucnu se do natahovací 46 až 48 vršek a spodek to je holt horší,to je 52 až 54 takže se mnou je to děsný.Jsem ráda,že Tě znám a děkuju moc za komentáře u mě,hned od rána se aspoň usmívám.Krásnej den.
  R.

 • Napsat komentář