Outfity

První jarní ananasy

31.3.2016

Myslím, že nenajdete člověka, který by měl větší radost toho, že už je jaro, než já. Teplé těžké kabáty zase na dlouho schovám někam hluboko do skříně a přijdou na řadu svetříky, plátěné kalhoty, kotníkové boty, šaty, sukně, kalhotové sukně, kimona a všechno, díky čemu jsem ráda na světě (teda samozřejmě to není jen díky oblečení, ale…).

Základem tohoto outfitu jsou lehké, tmavě modré kalhoty (culottes nebo kalhotová sukně, chcete-li) s ananasy. Koupila jsem je v Lindexu a byla jsem z nich tak nadšená, že jsem se nedívala ani na velikost, ani na cenovku. S cenou by to nebylo tak hrozné, ale bohužel jsem koupila asi o 3 čísla větší, než normálně. Takže musely projít řádnou strojovou úpravou, abych je mohla vůbec nosit, protože už jsem neměla účtenku…Věřte mi, že je to ta nejpohodlnější věc, co jsem měla za poslední 3 měsíce na sobě!

Perfektně mi k nim pasoval stejně barevný zavinovací svetr. Ten jsem pořídila v sekáči a měla to štěstí, že ho měli i v šedé barvě, takže jsem šťastnou majitelkou dvou takhle skvělých svetrů.

Tílko, které je také z Lindexu (z udržitelné kolekce) už mám hodně, hodně dlouho a nebýt těch kalhot a svetru, vyřadila jsem ho ze skříně, takhle mu ale dám ještě šanci.

Kolem krku mám lupu. Ta už se bohužel pomalu rozpadá a dlouho se z ní už asi těšit nebudu. Na fotce to ale není vidět a celý outfit hezky doplňuje jako další lehký prvek.

To nejlepší nakonec…Nejlepší jsou totiž boty. Díky nim v tom celém nevypadám jako asijská babička. Nebo možná naopak. Rozhodně mojí kombinaci ale posouvají ještě dál. Jsou to mé nejoblíbenější boty, protože se hodní naprosto ke všemu a na jakoukoliv příležitost. Mám ráda extravagantní obuv, zvlášť když se mi o oblečení nechce moc přemýšlet, ale nechci úplně zaniknout, jsem ráda právě za tento pár. Narazila jsem na ně v aukci na ebay asi před třemi lety. Byly úplně nové, ještě s cedulkou (River Island) a samolepkou uvnitř. I s poštovným vyšly přibližně na 5 dolarů.

 

Fotky má na svědomí moje malá patnáctiletá sestřička Jitka, které za ně moc děkuji, myslím, že se povedly. Fotily jsme kousek od našeho domu.

A co vaši jarní oblíbenci?

Přeji hezký čtvrtek,

LenkaLenka 1Lenka 4 Lenka 3

Mohlo by se vám líbit

Komentáře

Napsat komentář