Outfity

Punčocháče milované

19.10.2017

Punčocháče. Kdo by je nemiloval. Myslím, že po těch letech „utrpení“, jsem přišla na to, že jediným účinným prostředkem, jak zabránit, aby se mi sesunuly až ke kotníkům je to, nosit přes ně ještě jedny spoďáry. Možná vám (hubeným) to přijde úsměvné, ale kdo na vlastní kůži nepoznal ten pocit, kdy se vám nezadržitelně sesouvají při chůzi dolů, kdy už jsou až pod koleny a víte, že katastrofě nezabráníte, tak asi nepochopí.

Nerozumím tomu, je to opravdu věda, kterou nejsem schopna pochopit. Jak se to může stát u EXTRA LARGE velikosti (Marks&Spencer), že spadnou, jako by byly za dvacku. Musí to být asi zajímavý pohled, když se zastavuju na ulici každý dvě minuty, abych povytáhla aspoň o centimetr nahoru. Už si ani neberu servítky před svým klukem, natožpak před překvapenými kolemjdoucími.

No, abych to shrnula. přišla jsem na to, že základ je, aby silonky měly tzv. sedlo, protože jsem si všimla , že i ty větší někdy mají jen jeden šev uprostřed (rozumíte:-)). Jak jsem již zmínila, kupuji v Marks&Spencer a nebo v Lindex, odkud jsou i ty jasně žluté, která mám na sobě. V Lindexu mají také často akci 3 za 2, takže vás jedny vyjdou na stovku, což je za prožité utrpení tak akorát.

I modré šaty, které mají skvělý střih, s černými lampasy po stranách, které zužují, jsem pořídila v Lindexu za 750,-. Myslím, že barevná kombinace modro-žlutá, která připomíná moře a slunce, je nesmrtelná a určitě budete nepřehlédnutelné…

Máte nějaké triky na padající punčocháče? Budu ráda, když se podělíte :-).

Katka

Mohlo by se vám líbit

2 komentáře

  • Reply Renata 19.10.2017 at 14:09

    Hezké odpoledne Káťo,
    punčochy úplně nenávidím,ale spíš proto,že vůbec si přijdu v šatech a punčochách divně.Určitě jde jen o zvyk a možná tomu někdy přijdu na chuť a oblíbím si to,protože Tobě to vždycky sluší a nevidím Tě nikdy nasoukanou v džínách,ale elegantní v šatech.Jestli druhý spoďáry fungujou tak proč ne,nikdo to nevidí:) a po případném nenadálém převozu třeba do nemocnice si to tam obhájíš :) Maj teda ty žluté úžasnou barvu a taky to celé i s šatkama působí sexy a vyzývavě :) Tobě prostě fandím.Prima zbytek dne.

  • Reply Amálka 21.1.2019 at 17:28

    Ahoj, zdravím všechny dívky a ženy, kterým padají punčocháče. Pokud jsou punčocháče zakončené ,,elastickým koncem“ , vždy mi klouzají dolů. Trik je jednoduchý. Elastický konec v pase je dvojitý. Udělám tam nůžkami na nehty malou dírku, provléknu klasickou užší gumou zavíracím špendlíkem kolem dokola, vpředu zavážu tak, aby mi to bylo pohodlné. Za půlhodinu jsem takto udělala 8 punčocháčů, je to rychlé a fakt to drží. Elastické lemy klouzají dolů nebo se rolují, toto je jednoduchá pomoc.

  • Napsat komentář