Outfity

Romantický

17.11.2015

Tento model se myslím opravdu povedl.


26

Šaty Mango
Koupené asi před 2 lety, vypadají jako pro nevěstu. Jak vidíte, není třeba se bílé bát, ba naopak, krásně vás rozsvítí a zjemní. V řetězcích jako Mango a Zara bohužel neseženete větší velikosti. Velikost XL tam nakupuje má kamarádka, která za normálních okolností nosí M nebo L, tyhle šaty ale byly výjimka. Někdy se vyplatí zastavit se a omrknout to. No a také tam můžete pořídit doplňky, boty a třeba něco elastického :-).


11

Boty Minelli 
U tohohle modelu vedou boty Minelli (prodejnu najdete v pasáži Myslbek v Praze). Stříbrné, kožené, široký podpatek, dají se nosit ke všemu. Mám vysoký nárt, ale tyhle sednou jako ulité. Původní cena okolo 2 500,- a  já je koupila ve slevě za 799,-.


14

Korálková kabelka
Je po babičce.


18

Kabát Harvé Benard
Koupený před několika lety v sekáči, nemá sice zapínání, ale barvy a vzor  úžasný.


Za fotografie děkuji www.dahliaayoub.com

Foceno Na Pohořelci.

k8katka--(3-of-18)katka--(4-of-18)katka--(5-of-18)katka--(9-of-18)

Mohlo by se vám líbit

1 Komentář

  • Reply Hanka 4.5.2017 at 12:18

    škoda, že šaty nevidno bez kabátku, vyzerajú krásne romanticky a sú na nich skvelé detaily – krajkový pás napríklad…je to super model, podobné obchody obchádzam, všetko sa mi v nich zdá byť príliš maličké, krátke…pritom je tam plno modelov, ktoré by mohli byť dlhšie, širšie a super by nám pristali…ako tieto šatičky napríklad…Keby som bola vedela, kedy boli v ponuke…:)

  • Napsat komentář