Outfity

Šaty skoro svatební

25.7.2017

Tak jsem se konečně dokopala , abych nafotila nové fotky. Jsou hotové již nějakou dobou, ale nevěděla jsem, co k nim napsat a stále to nevím :-). Tak snad jen to, že šaty jsem si pořídila na svatbu kamarádky a byla jsem nadšená , že mají dlouhý rukáv a vypadají alespoň tak nějak letně a trochu slavnostně. Jsou ze Spencera , i červené boty, které jsem k nim vybrala. S botama jsem byla mile překvapena, protože byly celkem levné (450,-), jsou asi z papíru a ačkoliv všechny nové boty opravdu protrpím, mám krvavé puchýře a vlastně po prvním nošení jsem imobilní, tak tentokrát bez sebemenší újmy.

Jo a taky jsem v těch šatech chytla svatební kytici (důkaz na videu na FCB), takže bych skoro na prahu padesátky do toho praštila? Ale já jsem vlastně profi chytačka kytic, protože jestli se nemýlím, na každé svatbě, které jsem se zúčastnila jsem jí chytla.

Drazí moji, opravdu nevím, co psát , tak snad příště :).

Užívejte léto

Katka

Mohlo by se vám líbit

4 komentáře

 • Reply Hanka 25.7.2017 at 9:30

  Kati, šaty Ti veľmi pristanú, modrá je úplne super…červené sandálky nežný vzhľad oživili…mám červenú kabelku a nosím ju v lete takmer ku všetkému, ďalšia príma letná farba :)
  Mimochodom, vydávala som sa v bledomodrej, ale nebola to dobrá voľba, myslím manžela, našťastie, už bývalého:)

  • Reply Grapeapplepear 25.7.2017 at 10:04

   Hanko, děkuji za pochvalu.Já se taky do toho vdávání moc neženu :-).
   Krásný den
   Katka

 • Reply Pánská móda 7.8.2017 at 20:41

  Moc pěkný vzor na šatech a jsou hezky „volné“, moc Vám sluší..

  • Reply Grapeapplepear 19.9.2017 at 17:56

   Velice děkuji, i když trochu opožděně.
   Katka

  Napsat komentář