Lifestyle

Shopping fever

21.5.2017

Nakupujete raději sami nebo s doprovodem? Já určitě preferuji sólo, zejména po nedávném nákupním maratonu, kdy jsem sháněla boty na jaro  a můj kluk šel se mnou, a protože má „trochu“ jiný vkus (hlavně na dámské boty), tak mě stále nutil navštívit obchody se zdravotní obuví, že tam si určitě nějaké pěkné, pohodlné a hlavně bez podpatku vyberu. Máme myslím hezký vztah a skoro se nehádáme, ale tentokrát jsem cítila, že jsme opravdu narazili na nepřekonatelné rozdíly povah a tak jsem raději řekla, že vlastně žádné nové boty nepotřebuju a že se půjdeme raději někam najíst.

Ani s kámoškama to není jednoduché, protože většinou mají o 4 konfekční velikosti méně, takže jsme stejně každá v jiné části obchodu. Ony tam, kde mají ty pěkné, úzké šaty na ramínka, já v té, kde visí neforemné beztvaré haleny.  Většinou také nedovedou odhadnout mojí skutečnou velikost a doporučují mi modely, do kterých bych se nevešla ani před pěti lety. Některé dokonce milují mě totálně ponížit a podívat se do kabinky, když se převlékám :-).

Ale jeden úžasný zážitek si přece jen pamatuju. Asi před 10 lety, když se otevřel Freeport  na Hatích jsme se Sandrou vydaly to omrknout. Tenkrát tam byl jeden neuvěřitelnej butik se světovými značkami za ceny běžné konfekce a my jsme se dostaly opravdu do nákupního nebe, kde měli boty Valentino a Moschino za 1 500,- (stále je mám), hedvábný kabát Jean Paul Gaultier za 2 500,- (ten jsem nosila doslova do roztrhání, když z něj už visely cáry látky tak mi ho máma vyhodila), kabelky Furla za 1000,-. Dodneška na to s úsměvem vzpomínáme a litujeme, že jsme si nenakoupily do zásoby, protože ten obchod tam už dávno není …

Krásnou neděli

Katka

Mohlo by se vám líbit

3 komentáře

 • Reply Hanka 21.5.2017 at 15:23

  sólo nakupovanie preferujem i ja, musím byť v telesnej i duševnej pohode, mať dostatok času na skúšanie, pretože hľadať niečo pekné v mojej veľkosti dá zabrať a keď niečo vhodné nájdem, najradšej by som brala do zásoby:) Byť sama v obchodoch je fajn, nie som nikým časovo ani veľkostne obmedzovaná, nik mi nevnucuje do kabínky oblečenie podľa svojho vkusu, ani nenazerá, či už som oblečená a ako v tom vyzerám…mimochodom, tú sukňu, čo obzeráš, by som si kúpila, ak je z ľahkého materiálu na leto a dosť veľká v páse:)

  • Reply Grapeapplepear 21.5.2017 at 18:38

   Hanko,

   děkuji za opět velmi hezký komentář, moc se mi líbí, jak píšeš. Fotky jsme dělali ve Marks&Spencer, bohužel ta sukně je z těžšího taftu, ale za to krásně drží tvar a má nádherné barvy. Mají do velikosti 20 (48)..
   Krásný večer, Katka

 • Reply Renata 9.7.2017 at 15:44

  Káťo,
  to beztvarý a neforemný oblečení na mě vidím už taky málokde a docela mě to štve.
  Měly by jsme vyrukovat s nějakými návrhy,na nový šatník pro pěkný ženský.

 • Napsat komentář