Nezařazené

Soutěž

17.1.2016

To, že máme pro koho psát nám dělá radost. Rozhodly jsme se vám to oplatit. Máme pro vás soutěž!

Půjde o líčení. Namalujte si pusu, vyfoťte a pošlete. Nechceme obyčejně nalíčené rty, chceme vidět váš talent a kreativitu. Geometrické tvary, zvířecí vzory, fúze barev…Nebojte se šílených nápadů, malujte obrázky, inspirujte se naprosto čímkoliv. A pokud si budete chtít vyhrát s make-upem nejen na rtech, klidně si naličte celý obličej. A nemusíte se limitovat ani použitými barvami/materiály.  Fotky nám posílejte na e-mail Info@grapeapplepear.com .

V úterý 26. ledna všechny zveřejníme na našich facebookových stránkách, kde je můžete hodnotit, lajkovat, sdílet. Vítězem se stane „nejolajkovanější“ fotka :-)

Nejlepší provedení a nápad oceníme luxusním leskem na rty Escape to Paradise od Artistry. V barvách, co sluší snad každému. Je neobvykle řešený – je v podstatě jako malá paletka a nanáší se štětečkem. V balení jsou dva odstíny. Lesk navíc obsahuje vitamin E, takže funguje skvěle i jako balzám. Artistry není v Čechách moc známá značka, ale vězte, že jejich výrobky jsou opravdu kvalitní. Složení je přírodní.

Těšíme se na vaše příspěvky a jsme zvědavé, kam až sahá fantazie našich čtenářek/čtenářů.

Hodně štěstí,

Katka a LenkaIMG_0388 IMG_0397 IMG_0395 Soutez 3 Soutez 2 Soutez 1

Mohlo by se vám líbit

Komentáře

Napsat komentář