Outfity

Takové veselé focení

17.5.2016

Některé příhody jsou neuvěřitelné. Třeba ta, jak jsme šly s fotografkou fotit „veselý barevný“ outfit. Vyšňořila jsem se na to báječně, včetně barevného šátku do vlasů, který jsem si po 10minutách chůze a 20komentářích míjejících chodců strčila do kapsy.

Ještě než jsme vyšly , Dahlia mi řekla, že večer stěhovala něco těžkého , a že jí pobolívá břicho. S radostí jsem se nabídla, že ji k doktorovi doprovodím, protože nemluví česky „chuděra“ :-). Dohodly jsme se tedy, že se nejdřív stavíme ve Vinohradský a potom uděláme pár rozverných snímečků na zpáteční cestě.

Nebudu se rozepisovat o peripetiích v nemocnici ohledně zdravotního pojištění (které Dal samozřejmě má), to bych se opět rozčílila do nepříčetnosti .Když zaplula do dveří ordinace, začala jsem si upravovat make up, že jako brzo vyrážíme do akce. Po 20minutách vyšla ven, že jde asi za hodinu na operaci. Vytřeštila jsem nevěřícně oči a doprovodila ji na pokoj .Abych trochu odlehčila situaci, nenapadlo mě nic lepšího, než se zeptat:“A co moje fotky?“Načež se Dahlia usmála, vzala foťák a i přes můj protest : „nee, to je trapný, to se nehodí, právě de sestřička..neee..vypadám jako debil“ začala cvakat spoušť..

A tohle je výsledek :-)

P.S. Dahlia je opět ve formě, vše proběhlo v pořádku..

Krásný den

KatkaJá a sestřička IMG_0028 IMG_0003

Mohlo by se vám líbit

1 Komentář

  • Reply Hanka 4.5.2017 at 18:22

    som nadšená farbou pančúch zladených so šatami, skvelá hra s farbičkami, máš môj obdiv, ako si skombinovala farbu kabáta so šatami a pančuchami, to by som asi nedala, je to fakt super

  • Napsat komentář