Lifestyle

Vařečka MM

1.11.2016

Chtěli byste si zamíchat bramboračku vařečkou, která patřila Marilyn Monroe? Nebo se blýsknout na firemním večírku v naušnicích, které nosila v nezapomenutelném filmu „Někdo to rád horké“ ?Tak máte možnost si tyto skvosty pořídit v aukci, kterou pořádá aukční síň Julien 19. listopadu.

Můžete si dokonce koupit rozpis jejího dietního plánu, obal na rtěnku , krém na suché vlasy i s papírovou čepicí. Vařečky, obracečky i servírovací vidličku :-). Ve sbírce je dokonce předpis na parfém Chanel 5.

Předpokládám, že asi do Los Angeles nepojedete a bez těchto propriet se obejdete, ale mě osobně tyhle věci hodně baví, myslím si, že o osobnosti prozradí někdy více, než fotografie  z titulní stránky.

Taky se musím přiznat k jedné věci, za kterou mě mnozí asi roznesou na kopytech. Mám ráda bulvár, respektive čtu ho (proto mě asi baví i tyhle „zajímavosti“). Dřív,  když jsem si koupila nějaký ten SPY , tak jsem ho nenápadně schovávala v tramvaji do Reflexu a když se třeba nade mě postavil nějaký zajímavý chlapec, ihned jsem magazín zaklapla a tvářila jsem se, že jsem právě dočetla článek J.X.Doležala o hromadném předávkování homeopatiky.

Krásné úterý

Katka

 

mm-channel-recept

„Předpis“ na parfém Chanel 5

mm-dietni-plan

Dietní plán..jak vidno, za ta léta se žádný zázrak nestal a stále je to příjmu kalorií :-)

mm-pudr

I originální cigárka jsou k mání..

mm-nausnice

Náušnice z filmu „Někdo to rád horké“

mm-suchy-krem

Krém na suché vlasy i s papírovou čepicí , který se našel na nočním stolku..

mm-rtenka mm-saty mm-puncochace mm-varecky mm-cigarety

Mohlo by se vám líbit

Komentáře

Napsat komentář