Outfity

Vlastně se mám ráda

5.2.2017

Píšu blog pro (nejen) větší holky, mělo by to tedy asi logicky znamenat, že jsem naprosto spokojená s tím, jak vypadám, že jsem za ta léta ve svém těle zabydlela, že mám ráda svoje křivky a kypré tvary (zní to příšerně). Ano, mám dny, kdy si říkám, docela to ujde, jen ať se podívaj a ještě s hrdostí zavrtím zadkem. Ovšem jsou i jiné dny, kdybych teda radši měla o 25kg míň :-).

Postupem let se také mění moje láska i nenávist ke konkrétním tělesným partiím. V mládí mi vadila velká prdel a stehna (kde tenkrát byly Kardashianka a Nicky Minaj), to jsem ovšem ještě neměla břicho :-), celý  život ale   bojuju s pažemi. No, a abych se je naučila mít ráda nebo alespoň respektovat, rozhodla jsem se, že se s „nima“ klíďo vyfotím. Je to taková moje šoková terapie. Znáte to, když přijdete po zimě k vodě, tak to chvíli trvá, než se osmělíte a svléknete se do plavek, ale po týdnu je vám nám to úplně fuk, zvyknete si a klidně si třeba i zajdete pro pití do stánku :-). Prostě se na nějaký tlustý ruce vykašlu a budu dělat, že vůbec neexistujou…

Na toto hrdinské focení jsem si oblékla tmavomodré flitrované šaty na jedno rameno, které jsou velmi slavnostní. Měla jsem je na sobě vlastně jen jednou a to letos na Silvestra. Na Letný jsem o půlnoci sice vypadala jako magor, ale myslím, že můj kluk byl na mě hrdej!:-).

Krásnou neděli

Katkaflitr 3 flitr 1 flitr 4

Mohlo by se vám líbit

4 komentáře

 • Reply Renata 5.2.2017 at 15:42

  Káťo,
  dneska jsi mi kápla s článečkem do noty,přetřásám tohle téma poslední dobou teda už jen v hlavě dost často.
  Musím Ti nejdřív pochválit ty šaty a říct,že jsou nejnádhernější z těch co jsem na Tobě tady viděla,né že by jiné nebyly ale tyhle jsou pro mě sexy i elegantní,prostě v nich vypadáš božsky.Čoveče bych mohla být modní guru haha :)) Ty ruce,už jsem hledala i milion cviků na ruce,ale kdyby mě trápily jen ty to by byla parádička :) Vyprdni se na ruce,vypadáš hezky a seš fakt krásná ženská s šarmem a milá a myslím,že je Tvůj kluk právem pyšnej.Jsem ráda že Tě takhle znám,opravdu moc.
  Měj hezký zbytek dne a zase chválím i fotografku,teď se mi líbí všechny fotky.Až se přestěhuju nevycvakla by i mě ? prosím :)) Měj se moc hezky.
  Renča

  • Reply Grapeapplepear 5.2.2017 at 19:06

   Renčo,

   no úplná druhá Františka :-). Děkuji za pochvalu, v těch šatech se cítím noblesně, jsou to večerní šaty a ty já ráda. Jitka tě moc ráda vyfotí, můžeme udělat i styling a makeup. Taky to chci na stránkách nabízet, ale stále to nějak nestíhám zorganizovat.
   Krásný večer
   Katka

 • Reply Pavla 23.2.2017 at 12:04

  Ty šaty Vám moc sluší. A ten modrý kabátek se k nim velmi hodí.

  • Reply Grapeapplepear 23.2.2017 at 18:12

   Pavlo, moc děkuji :-).
   Hezký večer
   Katka

  Napsat komentář