Nezařazené

Zapomenutá Pin-Up girl

18.12.2015

Dnes bych vás ráda seznámila s  Hildou, kyprou kráskou a mojí oblíbenkyní. Hilda je sice trošku nemotorná, ale sexy za každých okolností a na všech místech. Vůbec se nestydí a je náležitě pyšná na svoje tělo.

Hilda byla jednou z představitelek atypických plus-size pin up girls, která dosáhla proslulosti v amerických kalendářích od 50. až po počátek 80. let. Svou největší slávu si užila v letech 60.

Hilda je výtvorem ilustrátora Duane Bryers. Duane říká, že v průběhu let vystřídal několik modelek jako předloh pro Hildu, ale mnoho nejlepších ilustrací vzniklo bez předlohy, jako výplod jeho fantazie.

Navzdory tomu, že byla jednou z nejdéle působících pin up královen, i ti nejoddanější milovníci vintage její jméno moc nezaznamenali.

Duane měl našlápnuto stát se jedním z nejuznávanějších Pin-Up umělcem, ale pravděpodobně záliba v kreslení větších žen mu tuto kariéru zmařila. To ovšem neznamená, že by Hilda nevzbuzovala sexuální fantazie u příznivců plných tvarů, ba naopak.
Dalším z důvodů, proč Hilda nedosáhla takového věhlasu, jako její známější kolegyně byl také fakt, že často měnila detaily tvaru svého obličej a také její rozměry se často měnily. Někdy byla zobrazena plnější, jindy zase útlejší, což autor přiznává.

Při pohledu na Hildu se mi vždy zlepší nálada, je tak krásně pozitivní a veselá. Jak si kráčí v bikinách, úplně cítím, jak si užívá každý pohled, jak se hrdě nese…

Kdo by prostě nezbožňoval Hildu..Nevím jak vám, ale mně se nejvíce líbí v plavkách!

Tak  pojďme ocenit Hildiny křivky..

Dobrou chuť. Katka ♥

hildabath hilda1 hilda2 Hilda more hildaphone

Mohlo by se vám líbit

1 Komentář

  • Reply Hanka 4.5.2017 at 12:44

    najviac sa mi páči na bicykli, vyzerá skvelo, krivky na správnych miestach, páčia sa mi kypré ženy s viditeľným pásom, o ňom môžem len snívať:) U mňa bikiny nehrozia, aj v celých plavkách si pripadám ako keby som mala pred sebou balón:)

  • Napsat komentář