Outfity

Ze střechy

27.3.2016

Tento příspěvek měl být o tom, jaké možné variace lze vymyslet s jedněmi šaty . Že je lze nosit jak s elegantním kabátem, tak s koženým křivákem. Nakonec varianta křiváku naprosto přebila variantu s kabátem. Tyto šaty díky tomu, že jsou elastické (a tudíž mi stále jsou) mám již 10let . Jsou značky Calvin Klein , pořízené ve Freeportu na Hatích a říkám jim „šaty na Oskaři“. Asi by je kdekdo považoval za večerní, ale nosím je i během běžného pracovního týdne a už jsem si zvykla na otázky okolí typu:“Ty večer někam deš?“. Mě to prostě baví a vzít si takovýhle krásný šaty třeba do práce mi přijde skvělý. Je mi líto je nechat ležet ladem ve skříni a čekat na „vhodnou“ příležitost.

Ovšem perličkou celého outfitu jsou boty. Jsou to TY boty, bez kterých nemůžete být a prostě si je musíte koupit.Váhala jsem nad jejich koupí asi měsíc a nakonec jsem se dočkala slevy 50%, takže jsou moje.Společnost Chie Mihara vyrábí boty s nádechem vintage a retra a jsou opravdu nepřehlédnutelné. Jejich tvar je vhodný pro větší holky, protože podpatky nejsou tak subtilní, takže to na větší postavě vypadá hezky.V Praze je můžete koupit v Dušní3.

Mottem tohoto příspěvku je to, že není třeba se bát vzít si „hodobóžové“ oblečení třeba i v úterý :-).

Krásnou neděli

Katka♥

Fotografie : Dahlia Ayoub

IMG_2133 IMG_2335 IMG_2463 IMG_2503 IMG_2323 IMG_2160

Mohlo by se vám líbit

3 komentáře

 • Reply BB 28.3.2016 at 19:19

  Tiež túto otázka dobre poznám: ideš do divadla/na pohreb/svadbu/oslavu? … Mmmmm, nie, do práce/na kávu. =D Prečo si z každého dňa nespraviť výnimočný? =D Inak tie topánočky sú prekrásne – presne retro ma napadlo pri prvom pohľade na fotografiu. =) Mrknem, čo ďalšie majú v ponuke.

  • Reply Grapeapplepear 29.3.2016 at 9:02

   Dobré ráno,

   na boty určitě mrkněte, jsou božské..brala bych je všechny!!
   Hezký den
   Katka

 • Reply Hanka 4.5.2017 at 13:21

  mňa očarili šaty, vyzerajú skvele, robia peknú postavu a rastú s človekom, to je jednoducho báječné…musím začať také hľadať:)

 • Napsat komentář